Rozpočtář - fit-outy

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Rozpočtář - fit-outy. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.10.2016   Značka: 2-40-219079/DP   ID: 1156367

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenosti s přípravnou fází stavebních projektů? Vyznáte se ve vytváření rozpočtů? Máte tvrdé lokty a umíte vyjednávat? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Mezinárodní poradenská stavební společnost hledá posilu do svého týmu na pozici PŘÍPRAVÁŘE/ROZPOČTÁŘE pro FIT-OUTY kancelářských budov.

Vaším úkolem bude:
* Komunikace s dodavateli
* Tendry na dodavatele
* Tvorba rozpočtů jednotlivých projektů
* Zpracování nabídek
* Asistence projektovému manažerovi
* Kontrola dodržování harmonogramů

Požadujeme


* SŠ/VŠ technického zaměření
* Praxe 2 roky na pozici rozpočtáře
* Zkušenost v oblasti přípravy staveb
* Znalost tvorby rozpočtů
* Zkušenost s rozpočty pro fit-outy výhodou
* Vyjednávací schopnosti
* Znalost anglického jazyka (komunikace, emaily, telefonáty)

Nabízíme


Benefity:
* Stravenky, příspěvky na fitness, e-learning
* 3 sick days
* Využití angličtiny
* Odborná školení a profesní růst

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/stavebnictvi-a-reality/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Rozpočtář - fit-outy


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Technologies
UlicePalladium, Na Poříčí 3a
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaAgressová Damaris
Telefon+ 420 242 456 610

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví a reality

Zobrazit / skrýt navigaci