Obsluha klasické frézy Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obsluha klasické frézy. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   ID: 1156170

Co je náplní práce?
Obrábění velkých kusů na klasické fréze
Budete mít podporu z oddělení technologie, ale volba základního technologického postupu bude na Vás – včetně volby nástrojů, pracovního postupu, parametrů řezu atd.
Součástí práce je i přeměření hotového výrobku měřidly a jeho kontrola

Jedná se o práci ve dvousměnném provozu – 8hod směny na ranní a odpolední.

Požadujeme

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
Má zkušenosti s obsluhou klasické frézy
Umí číst technickou dokumentaci na velmi dobré úrovni, dokáže si odvodit, jaký bude postup výroby
Je manuálně zručný a zodpovědný

Co byste ještě měli vědět?
Jedná se o samostatnou a odpovědnou práci v zakázkové kusové výrobě, kde máte možnost naučit se spoustu nového a neustrnete na místě.

Nabízíme

Co Vás čeká, když uspějete?
Stabilní zaměstnání a možnost profesního i osobního růstu v prostředí mezinárodní společnosti
Kvalitní zaškolení od zkušených operátorů a moderní technologické vybavení
Smlouva na dobu neurčitou přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu
5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování (popř. stravenky), zvýhodněný telefonní tarif pro zaměstnance a další benefity
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Obsluha klasické frézy Brno

Kontakt

Název společnosti FENIX PERSONAL
UliceMalinovského nám. 4
Město602 00, Brno
Jméno pracovníkaIvana Pitrušková Gregovská
Mobil603877831

Zařazeno v oborech:

Strojírenství
Technické profese