Administrátor DAT - strojírenství

Region: Olomoucký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Administrátor DAT - strojírenství. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.10.2016   Značka: 12810   ID: 1156091

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zájem o kancelářskou pozici ve strojírenské společnosti? Svedete komunikovat o technické dokumentaci v anglickém nebo německém jazyce? Pokud nemáte ambice do vývoje a hledáte práci ve strojírenské firmě, neváhejte zareagovat na tuto nabídku práce:

ADMINISTRÁTOR DAT - STROJÍRENSTVÍ

* administrativně-technická podpora výrobního oddělení
* práce s výkresovou dokumentací
* tvorba a správa technických dat v systému
* aktualizace a editace dat
* spolupráce s kolegy ve firmě i ze zahraničních poboček

Požadujeme


* min. SŠ strojní
* pokročilou znalost anglického jazyka, případně němčiny
* strukturované myšlení
* zodpovědný přístup k práci

Nabízíme


* zázemí stabilní společnosti s tradicí
* možnost podílet se na zajímavých projektech
* příspěvek na stravování
* pružnou pracovní dobu
* možnost dalšího jazykového vzdělávání
* místo výkonu práce: Olomoucko

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 22.000,- Kč až 30.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Administrátor DAT - strojírenství


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Olomouc
UliceTřída Kosmonautů 1288/1
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaMgr. Martina Malečková
Telefon00420775787777

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci