Vývojář SW s C/C++

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vývojář SW s C/C++. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.10.2016   Značka: 12816   ID: 1156082

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste zkušený vývojář, který má pokročilou znalost C/C++? Chcete se podílet na projektu pro automobilovou společnost v oblasti komponentů elektronických systémů do vozidel? Pokud ano, hledáme právě Vás.

* vývoj SW pro demonstrační a testovací zařízení
* programování FW řídících jednotek automobilů v C/C++
* tvorba technické dokumentace
* spolupráce se zahraničními pobočkami

Požadujeme


* SŠ/ VŠ vzdělání, výhodou elektrotechnický obor
* pokročilou znalost C, C++
* anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
* analytické myšlení, systematičnost, pečlivost
* schopnost týmové spolupráce

Nabízíme


* motivující mzdové ohodnocení
* profesní a osobní růst
* úvazek 37,5 hod/týdně
* 5 týdnů dovolené
* další benefity (jazykové kurzy, stravenky, pololetní odměny, výhodný tarif, občerstvení na pracovišti)


* Místo výkonu práce: Praha

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 35.000,- Kč až 50.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Vývojář SW s C/C++


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Praha
UliceNa Poříčí 17
Město110 00 Praha
Jméno pracovníkaMgr. Lima Pozanová
Telefon00420777498773

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci