Elektro projektant - vysoké napět Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Elektro projektant - vysoké napět. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 18.10.2016   Značka: 2-30-219250/DP   ID: 1155831

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


MÁTE ZKUŠENOSTI V PROJEKCI V OBLASTI SILNOPROUDU?

PROJEKTOVAL JSTE ROZVODNY VYSOKÉHO NAPĚTÍ?

MÁTE CHUŤ VZÍT NA SEBE ZODPOVĚDNOST ZA KOMPLETNÍ TECHNICKOU DOKUMENTACI PRO ZÁKAZNÍKA?

Využijte tuto příležitost!

Úspěšná společnost zabývající se vývojem a výrobou rozvaděčů, kompletním projektováním v oblasti elektro, montážními a elektroinstalačními pracemi, dodávkami a montáží řídících systémů, hledá právě teď vhodného kandidáta!

Na této pozici budete zodpovědni za tým 10 projektantů, budete organizovat a kontrolovat jejich práci, zopodvídat za kvalitu technické dokumentace pro zákazníky společnosti, specifikovat jejich požadavky a řešit technické problémy.

Požadujeme


Ideální kandidát by měl splňovat následující kritéria:
- SŠ případně VŠ technického směru
- minimálně 2 roky praxe v projektování v oblasti elektro (ideálně projektování rozvaděčů, oblast energetiky, vysoké napětí)
- vyhláška 50 výhodou
- loajalita a zodpovědný přístup

Nabízíme


Benefity:
Společnost nabízí:
- zázemí silné společnosti, která má stabilní postavení na trhu
- kontakt s výrobou
- zajištěné stravování
- možnost ubytování v místě výkonu práce
- 13.plat a možnost dalšího bonusu

LOKALITA: PRAHA

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v anglickém a českém jazyce na uvedený email a v jeho předmětu prosím zmiňte referenční číslo pozice.
Pokud jste již v Grafton Technologies absolvoval(a) osobní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta nebo nám jednoduše zavolejte na číslo +420 242 456 610 pro více informací o dané pozici, resp. společnosti.
Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 30000 - 40000 CZK/m
Město: Praha
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Elektro projektant - vysoké napět Praha


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Technologies
UlicePalladium, Na Poříčí 3a
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaPlachký Petr
Telefon+ 420 242 456 610

Zařazeno v oborech:

Elektrotechnické profese

Zobrazit / skrýt navigaci