Programátor asp.net MVC / c # Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Programátor asp.net MVC / c #. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.1.2017   ID: 1155823

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která je nejvýznamnějším dodavatelem systémů na rezervace a prodej vstupenek na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor ASP.NET MVC / C #.

Náplň práce:

• Vývoj aplikací a komponent v ASP.NET MVC / MVC a C#
• Rozvoj stávajících interních systémů a zakázková výroba SW

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání (pozice je vhodná i pro absolventy)
• znalost .NET framework, ASP.NET MVC / C#, jQuery, JavaScript, HTML a CSS
• zkušenosti s programováním webových aplikací na platformě ASP.NET MVC
• znalost jazyka SQL
• analytické myšlení, schopnost abstrakce
• samostatnost, zodpovědnost a aktivitu

Nabízíme:

• Práci na HPP
• Prostředí stabilní a stále rostoucí české společnosti
• Dobré finanční ohodnocení, systém odměn
• Kvalitní a tvůrčí podmínky pro práci
• Možnost seberealizace
• Zaměstnanecké výhody
• Pracoviště v blízkosti centra – výborná dopravní dostupnost
• Firemní výuka jazyků AJ
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Programátor asp.net MVC / c # Praha

Kontakt

Název společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
UliceNa Kozačce 1289/7
Město120 00 Praha 2 - Vinohrady
Jméno pracovníkapersonální konzultant