Vedoucí pokladen Chotíkov u Plzně

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vedoucí pokladen. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.10.2016   ID: 1155667

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Vedení většího kolektivu pracovníků. Ve Vašem týmu budou nejen pokladní, ale i pracovníci pokladního dozoru, informací a čerpací stanice. Naše pokladní nesedí jen na pokladně, ale obsluhují další pokladní systémy jako samoobslužné poklady, poklady Scan&Go, restauraci a čerpací stanici. Práce je to různorodá, ale vždy se stejným cílem a tím je, aby naši zákazníci odcházeli spokojeni. A právě vy budete ten jejich kormidelník.

Požadujeme


Globus je rodinná obchodní firma s tradicí od roku 1828, kdy v sárském St. Wendelu pan Franz Bruch otevřel malý obchod s potravinami. Stávající majitel pan Thomas Bruch řekl „Přál bych si, abychom pro naše zákazníky a zaměstnance byli stále výjimeční“.

Pro úsek pokladen hledáme schopného vedoucího. Kolegu, na kterého se můžeme spolehnout, který je zodpovědný a řízení většího počtu zaměstnanců má v malíku.

Nabízíme


- smlouva na dobu neurčitou a odpovídající finanční ohodnocení, prémie
- k Vaší mzdě bohatá škála benefitů (13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání, až 25 dní dovolené, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží, závodní stravování..)

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Poznámka


Pojďte do toho s námi. Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.
Město: Chotíkov u Plzně
Klient: Globus ČR, k.s.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Vedoucí pokladen Chotíkov u Plzně


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Globus ČR, k.s.
UliceKostelecká 822/75
MěstoPraha 9 - Čakovice
Jméno pracovníkaIng. Lenka Farugová

Zobrazit / skrýt navigaci