Technik tvorby pracovišť

Region: Olomoucký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technik tvorby pracovišť. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.10.2016   Značka: 12790   ID: 1155462

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste přemýšlivý a kreativní typ, který se chce zabývat tvorbou layoutů a úpravou pracoviště, aby bylo lidem umožněno vykonávat práci co nejefektivněji?

Pokud máte odborné znalosti z oblasti ergonomie a umíte pracovat s konstrukčními programy, reagujte zasláním životopisu na nabídku práce:

TECHNIK TVORBY PRACOVIŠŤ

* Analýza provozních a funkčních potřeb pracovníků u výrobních linek a zařízení
* Navrhování detailních dispozičních řešení
* Zpracování návrhů úprav s využitím znalostí zásad ergonomie
* Zohledňování technologií v provozu – osvětlení, akustika, technické zařízení budov atd.
* Zpracování výrobní dokumentace

Požadujeme


* VŠ vzdělání technického směru
* Praxi v navrhování řešení pro optimální výkon pracovníků ve výrobě s ohledem na uzpůsobení jejich pracoviště
* Znalosti z oblasti fyziologie a psychologie práce, antropometrie, biomechaniky, hygieny práce, průmyslového inženýrství
* Aktivní znalost anglického jazyka

Nabízíme


* Stabilitu zavedené firmy s tradicí
* Zahájení kariéry v mezinárodní společnosti
* Systém dalšího vzdělávání v rámci společnosti
* Fixní mzdu s bonusy
* Nástup možný ihned
* Místo výkonu práce: okres Olomouc

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 27.000,- Kč až 33.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Technik tvorby pracovišť


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Olomouc
UliceTřída Kosmonautů 1288/1
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaMgr. Martina Malečková
Telefon+420 775 787 777
Mobil+420 775 787 777

Zobrazit / skrýt navigaci