Vedoucí logistiky

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vedoucí logistiky. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 11064   ID: 1155457

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte bohaté zkušenosti z oblasti logistiky a můžete se pochlubit přehledem v intermodální přepravě? Jste vůdčí a kreativní typ, který hledá nové výzvy? Komunikujete plynule anglicky a chtěli byste jazyk využívat každý den?

Ano? Proč nám tedy ještě nepřišel Váš životopis? Tato pozice je Vám šitá na míru! Úspěšná česká společnost s významným postavením na trhu hledá nového pracovníka na pozici:

VEDOUCÍ LOGISTIKY (OD 60.000,-Kč)

* řízení logistického oddělení společnosti
* zodpovědnost za veškeré procesy
* plánování nových strategií logistiky
* kontrola a optimalizace vynaložených nákladů
* vedení týmu pracovníků

Požadujeme


* vysokoškolské vzdělání v oboru Logistika
* znalost oblasti logistiky a praxe min. 5 let
* zkušenost s intermodální dopravou PODMÍNKOU
* pokročilá znalost angličtiny (slovem a písmem)
* manažerské schopnosti a aktivní přístup

Nabízíme


* manažerskou pozici v úspěšné společnosti
* motivující finanční ohodnocení
* služební telefon, notebook a auto
* možnost seberealizace a dalšího rozvoje
* pružnou pracovní dobu

* místo pracoviště: kraj Vysočina

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky. ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese www.acjobs.cz/registrace.php, kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 60.000,- Kč až 0,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Vedoucí logistiky


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaIng. Kateřina Drábková
Telefon00420775787068
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej

Zobrazit / skrýt navigaci