Obchodník technik

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodník technik. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12796   ID: 1155450

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste technicky založení a máte vysokoškolské vzdělání? Aktivně jste se zabývali prodejem a umíte se náležitě prezentovat? Jste aktivní, inovativní, loajální a týmoví?

Potom nám ihned napište, Vás totiž přesně hledáme! Významná společnost působící v oblasti průmyslových kapalin hledá do svého týmu posilu na pozici:

OBCHODNÍK TECHNIK (OD 40.000,-Kč)

* odborná podpora zákazníků
* akvizice nových partnerů (cestování v rámci regionu)
* implementace výrobků do výroby a jejich testování
* spolupráce a komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme


* vysokoškolské vzdělání (chemie/technika)
* angličtina nebo němčina pokročile slovem a písmem
* technický přehled (obrábění, tepelné zpracování materiálů)
* zkušenosti s prodejem a reprezentativní vystupování

Nabízíme


* perspektivní pracovní uplatnění
* odpovídající finanční ohodnocení
* služební auto i pro soukromé účely
* odborný i kariérní růst

* místo pracoviště: Středočeský kraj

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky. ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese www.acjobs.cz/registrace.php, kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 40.000,- Kč až 0,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Obchodník technik


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaIng. Kateřina Drábková
Telefon00420775787068
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci