Quality Engineer – i pro absolventy

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Quality Engineer – i pro absolventy. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 15.10.2016   Značka: MP 8071   ID: 1155439

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Budete pracovat s výrobní dokumentací, odpovídat za kvalitu procesů/produktů včetně implementace nových produktů ve výrobě a navrhovat nápravná opatření. Vaší náplní se stane řešení zákaznických reklamací a tvoření reportů. Získáte možnost účastnit se interních auditů a spolupracovat v týmu na lokálních i mezinárodních projektech.

Požadujeme


Můžete se pochlubit vysokoškolským titulem z oblasti kvality, strojního či elektro inženýrství a orientujete se ve výrobní dokumentaci? Znáte nástroje kvality jako např. Six Sigma, FMEA, Poke Yoke? Zvládnete komunikovat v angličtině?

Nabízíme


Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, kariérní růst a mnoho dalších firemních benefitů (např. 25 dní dovolené, jazykové kurzy, příspěvek na stravování, interní a externí vzdělávání).
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Quality Engineer – i pro absolventy


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaLucie Flajšingerová
Telefon+420725980913
Mobil+420725980913

Zobrazit / skrýt navigaci