Operátor v elektrotechnice - až 26 000 Kč/měs. Staré Čívice

Region: Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor v elektrotechnice - až 26 000 Kč/měs.. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.10.2016   Značka: 5-21-218902/DP   ID: 1155376

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Nebaví Vás stát u pásu? Pojďte pracovat do stabilní výrobní společnosti v Pardubicích, kde si k práci můžete i v klidu sednout!

Vaší náplní práce by byla obsluha automatizované SMT linky - osazování desek plošných spojů + kontrola, testování, balení...

Lokalita: Pardubice - Staré Čívice (průmyslová zóna s dojezdem MHD)

Nástup: IHNED

Požadujeme


* manuální zručnost
* vyučení nebo praxe v oboru elektro 2 roky
* ochota pracovat v nepřetržitém provozu
* základní znalost práce na PC
* pečlivost a bezúhonnost

Nabízíme


Benefity:
* příspěvek na stravování
* dovolená navíc
* zvýhodněný mobilní tarif Vodafone pro zaměstnance i pro rodinné příslušníky
* výhodné vedení účtu a úvěru

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 20000 - 26000 CZK/m
Město: Staré Čívice
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Operátor v elektrotechnice - až 26 000 Kč/měs. Staré Čívice


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Hradec Kralové
UliceWonkova 385
Město500 02 Hradec Kralové
Jméno pracovníkaRysová Aneta
Telefon+ 420 495 213 748

Zobrazit / skrýt navigaci