Konstruktéři - vhodné i pro absolventy VŠ České Budějovice, Jihlava

Region: Jihočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Konstruktéři - vhodné i pro absolventy VŠ. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě České Budějovice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.3.2017   ID: 1155315

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jeden z největších výrobců automobilových součástek nabízí absolventům VŠ i zkušeným odborníkům možnost využívat a prohlubovat své zkušenosti při vývoji automobilových součástek pro zákazníky z celého světa.
Na této pozici budete vyvíjet nová technická řešení na základě zákaznických požadavků a v souladu s normami, kromě toho se budete věnovat dalšímu vývoji platformy konktrukce jednotlivých komponent, testování vývojových vzorků a jejich analýze pomocí speciálních měřících zařízení. Uvedená vývojová činnost bude v této chvíli zaměřená především na vývoj řešení pro nákladní automobily. Mezi Vaše další úkoly bude patřit podpora sériové výroby komponentů uvedeného systému, příprava dokumentace a technických zpráv pro interní i externí zákazníky a spolupráce s ostatními odděleními při zlepšování kvality výrobků.

Požadujeme


SŠ / VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
chuť dále se vzdělávat

Nabízíme


Jako člen mezinárodního týmu se budete podíálet na vývoji nových technických řešení určených pro sériovou výrobu, budete rozšiřovat svou kvalifikaci v tuzemsku i zahraničí, v případě zájmu pracovat v zahraničí. Mezi zaměstnanecké výhody patří motivační program, který zahrnuje 13. plat, výkonové a další bonusy, 5 týdnů dovolené, podporu při zajištění bytu a měsíční finanční příspěvek na bydlení ve výši 5.000,- CZK, bonus za práci bez absence ve výši 15.000,- CZK / rok, dotované stravování ( 20 CZK/ oběd) a mnoho dalšího
Místo pracoviště je v Českých Budějovicích a termín nástupu je možný ihned.

Poznámka


Průběh výběrového řízení
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.
Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.
V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.
Město: České Budějovice, Jihlava
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Konstruktéři - vhodné i pro absolventy VŠ České Budějovice, Jihlava


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zobrazit / skrýt navigaci