Technolog – příprava výroby

Region: Celá ČR

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technolog – příprava výroby. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12778   ID: 1155130

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Rád komunikujete se zákazníky a máte praxi na pozici technologa? Máte technické vzdělání a rád byste využil svoji kreativitu? Hledáte práci na pozici TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY na Vysočině? Umíte komunikovat v anglickém jazyce a pracovat s programy CAD? Pokud jste na otázky odpověděli ano, zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá nového kolegu na pozici:

TECHNOLOG – PŘÍPRAVA VÝROBY (30-42.000,- Kč)

* Tvorba cenových nabídek a kalkulací
* Vytváření technologických postupů ve výrobě
* Příprava podkladů a vývoj nových produktů
* Optimalizace postupů a dohled nad jejich plněním
* Komunikace s výrobou a zákazníky

Požadujeme


* SŠ/VŠ - technické zaměření
* Znalost technických norem a svařovacích postupů
* Pokročilá znalost anglického jazyka
* Zkušenosti z oblasti automotive výhodou
* Znalost práce v CAD softwaru
* Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme


* Zázemí úspěšné stabilní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* Závodní stravování
* Zaměstnanecké slevy a příspěvek na dojíždění
* Místo výkonu práce: Vysočina

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 30.000,- Kč až 42.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Technolog – příprava výroby


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Jana Bartoňová
Telefon00420777498776
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci