Sales representative

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Sales representative. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 14.10.2016   Značka: 16-13-218502/DP   ID: 1155091

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Na pozici Sales Representative Vás čeká práce z domova a cestování po celé České a Slovenské republice, zhruba 2x měsíčeně také služební cesty do zahraničí za vedením společnosti.

Náplní práce bude:

- Vyhledávání nových zákazníků v oblasti stavebnictví (vzduchotechniky) a odběratelů, jako jsou architekti, elektrikáři, instalatéři apod.
- Pravidelné schůzky s výše zmiňovanými z důvodu budování vztahů, obchodu a školení na produkty
- Propagace produktů na seminářích a výstavách
- Účast na projektech od jejich návrhu až po realizace, včetně vytváření cenových nabídek
- Pravidelné reportování aktivit vedení

Požadujeme


- Bakalářské vzdělání technického směru
- Alespoň 5 let zkušeností s prodejem technických produktů (TZB, požární sytémy apod.)
- Výborné komunikační dovednosti, a to v českém a anglickém jazyce
- Samostatnost, sebedisciplinovanost, zodpovědnost, vytrvalost

Nabízíme


Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 55000 - 70000 CZK/m
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Sales representative


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Brno
UliceBenešova 14/16
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaJunáková Denisa
Telefon+ 420 542 424 511

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej

Zobrazit / skrýt navigaci