Webový designer/UI UX Praha 1

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Webový designer/UI UX. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 14.10.2016   Značka: 2-10-218791/DP   ID: 1155046

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte rádi web design? UI a UX vám nejsou cizí pojmy? A co nástroje Adobe či znalost kódování za pomoci HTML a CSS? Pokud jsou odpovědi ANO, potom čtěte dále!
Pro úspěšnou americkou společnost hledáme webového designéra, který se bude podílet na tvorbě designu jak větších tak menších webových aplikací jejich stěžejních produktů zaměřených na analýzu a mapování trhu.

Požadujeme


Co od Vás očekáváme?

- Znalost Adobe CS nástrojů
- Znalost HTML, CSS kódování
- Předešlou zkušenost s webovým designem nutností
- Komunikativní úroveň angličtiny (komunikace s kolegy)
- Kreativní myšlení

Nabízíme


Benefits:
- 25 dni dovolené
- 3 sick days
- Pravidelné roční ohodnocení
- Kafeterie
- Možnost částečného home office
- A mnoho dalšího

Are you interested in this position? Please fill in the contact form or send us your CV both in English and Czech language with the ref. number in the subject of your application.

If you have had an interview in Grafton already, please contact your consultant directly via e-mail.For more related job opportunities visit www.grafton.cz/en/jobs/it-telecommunications/


Please read carefully the text below and attach it to your e-mail/letter.
I agree that company Grafton Recruitment, Na Porici 3a, Praha 1, will process my private personal data towards mediation a job (filing, editing, sorting and its providing to a third party whose identity will be communicated to me) in accordance with legislative act number 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" until written form revocation. I confirm being awarded of my rights in connection with access to and protection of information. For exact wording of §12 and §21 please go to http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Salary: 50000 - 80000 CZK/m
Město: Praha 1
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Webový designer/UI UX Praha 1


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Technologies
UlicePalladium, Na Poříčí 3a
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaHanák David
Telefon+ 420 242 456 610

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci