Obchodní zástupce - sortiment pro oční kliniky Praha

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodní zástupce - sortiment pro oční kliniky. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.1.2017   ID: 1154999

Pro společnost, která se zabývá prodejem produktů určených očním klinikám a lékařům, se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní zástupce - region celá ČR.

Náplň práce:

- převzetí stávající klientely
- jednání s klienty
- vytváření reportů
- vedení databáze zákazníků

Požadujeme

Co požadujeme:

- SŠ vzdělání
- zkušenost s obchodní činností, nemusí být ze zdravotnictví
- uživatelská znalost práce na PC
- příjemné vystupování a jednání
- zodpovědný přístup, aktivita, samostatnost

Nabízíme

Co nabízíme:

- práce na HPP ve stabilním kolektivu
- produktové zaškolení
- zázemí stabilní a rozvíjející společnosti
- odpovídají finanční ohodnocení
- mobilní telefon, týden dovolené navíc, stravenky
- plat: 30.000,- Kč + provizní ohodnocení

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte zaslat emailem svůj životopis na email: zaslat email, nejlépe i s fotografií, nebo se informujte telefonicky na 776 669 412 a 222 314 369. Naši aktuální nabídku naleznete na www.maxijob.cz
Plat: 30.000,- Kč
Město: Praha
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Obchodní zástupce - sortiment pro oční kliniky Praha

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412