Účetní - General Accountant Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Účetní - General Accountant. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.1.2017   Značka: PG   ID: 1154899

Účtovat či neúčtovat, to je oč tu běží! :)

Do úspěšné obchodní společnosti hledáme sympatickou kolegyni na pozici:
GENERAL ACCOUNTANT - SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Jste šikovná účetní a chcete uplatnit své zkušenosti?
Baví Vás práce s čísly a účetními programy?
Jste komunikativní, zodpovědná a samostatná?
Pravděpodobně jste náš člověk!

Co budete dělat?
- Kontrolovat formální správnost účetních dokladů
- Vést účetní agendy (přijaté a vydané faktury, interní doklady, vyúčtování)
- Vymáhat pohledávky, zpracovávat analýzy pohledávek
- Zpracovávat účetní a statistické výkazy
- Účastnit se účetních uzávěrek a daňových přiznání
- Zpracovávat doklady pro reporting

Požadujeme

- VŠ či SŠ vzdělání ekonomického směru
- Znalost podvojného účetnictví, orientaci v daňových zákonech
- Praxi na podobné pozici alespoň dva roky
- Znalost práce v Excelu, Wordu a MS Office (zkušenost s Pohodou výhodou)
- Znalost AJ
- Samostatnost, zodpovědnost, proaktivní přístup

Nabízíme

A co za to?
- Zodpovědnou práci na HPP v tradiční firmě
- Pohodové pracovní prostředí, příjemný kolektiv
- Odpovídající mzdové ohodnocení plus roční bonus
- Týden dovolené navíc
- Stravenky
- Odborné kurzy
- Příspěvek na penzijní připojištění
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Účetní - General Accountant Brno

Kontakt

Název společnosti SKY SELECT INT., s.r.o.
MěstoBrno
Jméno pracovníkaPavlína Golasowská
Mobil731501709