Elektrikář/údržbář

Region: Zlínský, Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Elektrikář/údržbář. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.10.2016   Značka: 12757   ID: 1154897

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu v oboru elektro? Hledáte uplatnění na trhu v mezinárodní stabilní společnosti s možností osobního i profesního růstu? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Společnost působící v automotive obsazuje pozici:

ELEKTRIKÁŘ/ÚDRŽBÁŘ

* realizace oprav dle potřeb podniku
* spolupráce se seřizovači
* na základě výkresové dokumentace schopnost opravy elektro strojů a zařízení
* zodpovědnost za průběh a správnost plánované údržby

Požadujeme


* střední vzdělání technického směru
* min. 3 roky praxi na obdobné pozici
* porozumění výkresové dokumentaci
* praxi s elektro – platná vyhláška 50 paragraf min. 5
* základní znalost práce v MS Outlook

Nabízíme


* zaměstnání ve stabilní společnosti
* motivující mzdové ohodnocení
* stravenky
* možnost uplatnění svých návrhů a inovací
* příspěvek na zdravotní péči (očkování aj.)

* místo výkonu práce: okres Vsetín

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 18.000,- Kč až 25.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Elektrikář/údržbář


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Ostrava
UliceJurečkova 1811/18
Město702 00 Ostrava
Jméno pracovníkaJakub Marko
Telefon00420734713290

Zobrazit / skrýt navigaci