Seřizovač, 13. plat

Region: Jihočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Seřizovač, 13. plat. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.10.2016   Značka: 7-21-218635/DP   ID: 1154780

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenost s prací na obráběcích strojích? Jste vyučen ve strojírenském nebo příbuzném oboru? Jste ochotný pracovat ve směnném provozu? Pak neváhejte a kontaktujte nás!

Náplní Vaší práce bude:

- seřizování a odstraňování závad strojů
- údržba strojů
- práce dle technické dokumentace

Požadujeme


- vyučení ve strojírenském oboru
- zkušenost s lisováním kovových dílců velkou výhodou
- znalost práce na PC
- zkušenost s prací na obráběcích strojích (soustruhu a frézce)
- ochota pracovat ve 3směnném provozu

Nabízíme


Benefity:
- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- dostupnost veřejné dopravy z Č.Budějovic
- závodní stravování

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 23000 - 27000 CZK/m
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Seřizovač, 13. plat


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment České Budějovice
UliceČeská 144/60
Město370 01 České Budějovice
Jméno pracovníkaLabajová Adéla
Telefon+ 420 389 502 940

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika

Zobrazit / skrýt navigaci