Obsluha kolového nakladače-pila Paskov-až 23 000Kč

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obsluha kolového nakladače-pila Paskov-až 23 000Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.11.2016   ID: 1154656

Požadujeme

Hledáme zaměstnance do kmenového stavu pro společnost zabývající zpracování dřeva. Pokud hledáte práci v oboru, který má budoucnost - neváhejte poslat Váš životopis.

Nabízíme:

- motivující mzda 14 000 -23 000Kč
- stabilní práce - dlouhodobá spolupráce na HPP v kmenovém stavu
- příspěvek na stravné, penzijní připojištění, profesní růst

Náplň práce:

- Obsluha kolového nakladače
- Dodržování čistoty a bezpečnosti na pracovišti
- Práce ve dvanáctihodinových směnách – R-N

Požadujeme od Vás:

- strojní průkaz nebo řidičský průkaz skupiny C, T nutností
- samostatnost a pečlivost
- 100% spolehlivost a docházku
- zodpovědnost a manuální zručnost

MÁTE ZKUŠENOSTI A JSTE MANUÁLNĚ ZRUČNÍ? PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: zaslat email.
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: Paskov

Doporučte pracovní pozici Obsluha kolového nakladače-pila Paskov-až 23 000Kč

Kontakt

Název společnosti Adecco Ostrava
UlicePoděbradova 7
Město702 00 Ostrava 1
Jméno pracovníkaTereza Navrkalová
Telefon+420 596 117 718
Mobil734 444 904