Manažer provozu

Region: Moravskoslezský, Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Manažer provozu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.10.2016   Značka: 12737   ID: 1154609

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte znalosti, zkušenosti a dovednosti z oblasti mokrého lakování? Máte zájem o manažerskou pozici, při níž se budete moci podílet na výrobku od začátku až po finální výrobek? Máte přirozenou autoritu a baví vás práce s lidmi? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!
Strojírenská společnost, vyrábějící velké technologické celky hledá člověka s přirozenou autoritou na pozici :

MANAŽER PROVOZU (od 30.000,-Kč)

*zodpovědnost za kapacitní plánování a obsazenost směn
*řešení každodenní operativy a krizových situací
*zodpovědnost za dodržování harmonogramu
*denní komunikace napříč výrobou

Požadujeme


*zkušenosti v oblasti mokrého lakování - PODMÍNKOU
*zkušenost s vedením lidí -VÝHODOU
*ochotu práce nad rámec běžné pracovní doby
*ochotu pracovat pod tlakem

Nabízíme


*podíl práce na výrobku od začátku po finální produkt
*práci s moderními technologiemi
*pružnou pracovní dobu
*náročnou a zodpovědnou práci s lidmi
*mzdové ohodnocení dle výkonu

*Místo práce: Ostrava

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 30.000,- Kč až 0,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Manažer provozu


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Ostrava
UliceJurečkova 1811/18
Město702 00 Ostrava
Jméno pracovníkaBc. Jana Marková
Telefon00420775787071

Zobrazit / skrýt navigaci