Produktový specialista – plasty

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Produktový specialista – plasty. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12747   ID: 1154600

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte VŠ vzdělání chemického směru se zaměřením na polymery? Orientujete se v procesech expanze a extruze plastů? Bez problémů ovládáte anglický jazyk a chcete se podílet na hledání alternativních vstupních materiálů? Toužíte stát se součástí prestižní mezinárodní společnosti, působící v oblasti plastové výroby?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici PRODUKTOVÝ SPECIALISTA – PLASTY.

* Organizace výroby prototypových produktů
* Řízení projektů v oblasti alternativních vstupních materiálů
* Komunikace s dodavateli vstupních materiálů
* Zavádění změn produktů dle požadavků zákazníka
* Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Požadujeme


* VŠ vzdělání chemického směru se zaměřením na polymery
* Praxe v oblasti testování polymerů
* Velmi dobrou znalost anglického jazyka – denní komunikace
* Znalost procesů extruze a expanze
* Organizační schopnosti a samostatnost

Nabízíme


* Zázemí prestižní mezinárodní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* Roční bonusy
* Příspěvek na stravování
* Podpora v relokaci

* Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 42.000,- Kč až 55.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Produktový specialista – plasty


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, s.r.o.
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaEduard Frey
Telefon00420775787242
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci