Strojní zámečník, od 24tis.Kč Plzeň

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Strojní zámečník, od 24tis.Kč Plzeň. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Plzeň můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.12.2016   Značka: 3pk   ID: 1154576

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou klimatizačních jednotek, hledáme vhodné uchazeče na pozici Strojní zámečník - údržbář forem.

Náplň práce:
- manipulace s materiálem
- údržba lisovací formy na tváření plechových dílů a forem na vstřikování plastů

Požadujeme

- SŠ nebo SOU (výhodou)
- manuální zručnost
- praxe v oboru výhodou, ale ne podmínkou
- zkušenosti se svářením elektrickým obloukem TIG výhodou, ale ne podmínkou
- znalost práce na soustruhu a brusce naplocho výhodou, ale ne podmínkou
- ochota pracovat v třísměnném provozu - výhledově nepřetržitý provoz
- řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- nástupní mzda od 24.000 Kč (navýšení dle zkušeností) + zákonné příplatky +výkonnostní bonusy
- 3 směnný provoz
- proplácené přesčasy a pravidelné roční navyšování mzdy
- práce v čistém prostředí bez hluku
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- možnost profesního i kariérního růstu
- práce do interního stavu (kmenový zaměstnanec) - zázemí stabilní společnosti
Město: Plzeň

Doporučte pracovní pozici Strojní zámečník, od 24tis.Kč Plzeň

Kontakt

Název společnosti Adecco Plzeň
UliceDřevěná 8
Město301 00 Plzeň
Jméno pracovníkaPetra Klímová
Telefon+420 377 221 174
Mobil602535437