Manipulační dělník/ce ve skladu - Fulnek (100 Kč/hod.)

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Manipulační dělník/ce ve skladu - Fulnek (100 Kč/hod.). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Fulnek můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 12.10.2016   Značka: 4-19-218516/DP   ID: 1154518

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Hledáte práci pouze na ranní směny? Jste manuálně zruční a můžete nastoupit ihned? Neváhejte nás kontaktovat! Právě máme volnou pozici manipulanta do skladu.

Náplň práce:
* vychystávání a třídění zboží
* manipulace se zbožím
* práce s paletovým vozíkem
* další pomocné práce dle potřeb skladu

Pouze RANNÍ směny!

Pracoviště: FULNEK

Práce ve VŠEDNÍ DNY

Nástup IHNED

Požadujeme


* platný zdravotní průkaz
* fyzická zdatnost
* manuální zručnost

Nabízíme


Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 100 CZK/hod
Město: Fulnek
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Manipulační dělník/ce ve skladu - Fulnek (100 Kč/hod.)


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Ostrava
UliceČeskobratrská 3321/46 Administrativní budova Nordica
Město702 00 Ostrava
Jméno pracovníkaRohlová Tereza
Telefon+ 420 595 131 777

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava

Zobrazit / skrýt navigaci