Referent/ka / Fakturant/ka do obchodního oddělení (e-shop) Praha - Čestlice

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Referent/ka / Fakturant/ka do obchodního oddělení (e-shop). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.1.2017   ID: 1154422

Pro významnou obchodní společnost zabývající se prodejem domácích potřeb se sídlem na Praze - východ (Čestlice), hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Referent/ka / Fakturantka do obchodního oddělení.

Náplň práce:

- vyřizování objednávek klientů, zadávání objednávek do systému
- kontrola dostupnosti zboží, vydodávání objednávek ze systému
- vystavování faktur, dodacích listů, opravných daňových dokladů
- komunikace s klienty po telefonu, vyřizování dotazů
- zakládání dokumentů do složek
- spolupráce s obchodním oddělením společnosti
- řešení fakturací a monitoring plateb
- zanášení dat do interního systému
- pravidelný reporting

Požadujeme

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém směru
- praxe v zákaznickém oddělení internetového prodeje min. 2 roky
- fakturační znalosti
- administrativní práce ve skladovém hospodářství
- příjemné vystupování, komunikační schopnosti

Nabízíme

Co nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti
- sleva na firemní produkty, stravenky
- práci v příjemném kolektivu i pracovním prostředí
- možnost osobního rozvoje a pracovního postupu

Poznámka

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat e-mailem svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: zaslat email nebo nás kontaktujte telefonicky 776 669 412, 222314369. Aktuální nabídku volných pozic naleznete na www.maxijob.cz
Plat: 22.- 25.000,- Kč
Město: Praha - Čestlice
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Referent/ka / Fakturant/ka do obchodního oddělení (e-shop) Praha - Čestlice

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412

Zařazeno v oborech:

Administrativa