Zdravotní sestry do domova pro seniory v okolí Regensburgu (DE)

Region: Karlovarský, Plzeňský, Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Zdravotní sestry do domova pro seniory v okolí Regensburgu (DE). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.7.2017   Značka: ZS03/2016   ID: 1154409

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


- podávání léků podle příslušné zdravotní dokumentace a pozorování stavu pacientů a účinku léků, vykonávání kontoly měření hmotnosti, pulsu, dýchání, teploty a měření krevního tlaku a cukru v krvi,
- zavádění infuzí a punkce z žíly
- hygienická příprava (provádění osobní hygieny) a výpomoc při stravování pacienta, mobilizace pacientů prováděním pohybových cvičení podle léčebného plánu,
- příprava pro lékařské prohlídky (vizity), vedení zdravotní dokumentace (nutnost dokumentovat události a zdravotní stav pacienta - textům musí ostatní pracovníci rozumět, nemusí být gramaticky správně), kontaktování lékaře v případě nastání neobvyklých situací, informování příbuzných i pacientů o stavu pacientů (pouze v případě dostačující jazykové vybavenosti)
- čistící a úklidové práce na vlastním oddělení

Požadujeme


- ZÁKLADNÍ ZNALOST NĚMČINY je vyžadována (od úrovně A2)!!

!!Vzdělání v oboru jako všeobecná sestra nutnou podmínkou!!
Výhodou - Osvědčení od ministerstva zdravotnictví ČR pro odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra.

- Minimálně ukončené studium: střední zdravotní škola (zdravotní sestra, zdravotnické lyceum), upřednostňujeme uchazeče s VOŠ (diplomovaná zdravotní sestra, všeobecný ošetřovatel) nebo VŠ (bakalářské - všeobecná sestra).,
- (víceleté) pracovní zkušenosti nejlépe z posledních 5 let jsou skutečně výhodou, není to však ve všech případech zásadní podmínkou (závislé na ukončeném stupni vzdělání)

- flexibilita a vlastní motivace a zodpovědnost
- připravenost a odhodlání přijmout nové výzvy
- ochota pracovat na směny (ranní, odpolední, noční)
- základní ICT znalosti

Pracovní místo nabízíme hlavně těm zájemcům, kteří se nachází v procesu uznání vzdělání jako „Gesundheits- u. Krankenpfleger/in“ v Německu. S procesem uznání dokumentů pomůžeme i těm zájemcům o práci, kteří na něj mají nárok, ještě však pro to žádné kroky nepodnikli.

Nabízíme


Společnost Artifex hledá na hlavní pracovní poměr zdravotní sestry / bratry pro okres Regensburg (Oberpfalz - Bavorsko). Práce se týká převážně péče o starší pacienty. V případě, že získáte dostatečné pracovní zkušenosti v německém prostředí, budete disponovat již velmi dobrou němčinou, poté Vám můžeme nabídnout práci zdravotní sestry v nemocnici.
V německu je standartní doba vzdělání ca. 3 roky. Vzdělání z ČR musí splňovat některá další kritéria, která s Vámi rádi osobně prověříme. Pomůžeme s ověřením a uznáním vzděláním zde v Německu.
Základní znalost němčiny je povinná. K tomu nabízíme možnost využití kurzu němčiny, hrazený naší společností. Tento kurz dále rozvíjí a prohlubuje znalosti němčiny a je zaměřen k výkonu zaměstnání v oblasti zdravotnictví a díky němuž lze získat znalosti úrovně B2.
Více informací získáte na našich webových stránkách http://www.artifex-personal.com/cz/

Poznámka


!!!Vhodné i pro čerstvé absolventy!!!

Vaše pracovní doba se bude pohybovat mezi 35- 40 hodinami/ týdně. Artifex pro Vás před příjezdem zajistí ubytování a na výkon práce zaměřený JAZYKOVÝ KURZ, ten bude FINANCOVÁN NAŠÍ SPOLEČNOSTÍ. Délka kurzu němčiny závisí na předchozí znalosti jazyka a může trvat až 10 měsíců (pro dosažení jazykové úrovně B2). Získáte smlouvu na dobu neurčitou a v žádném případě naší společnosti neplatíte žádné poplatky!!
Plat: 44000 - 61000 Kč
Město: Regensburg-Německo
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Zdravotní sestry do domova pro seniory v okolí Regensburgu (DE)


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Artifex-Personaldienstleistungen Gesellschaft mbH & Co. KG
UliceWeißenburgstraße 49
Město930 55 Regensburg
Jméno pracovníkaMichaela Vaňková
Telefon+49 941 600 111 13

Zařazeno v oborech:

Zdravotnictví a farmacie

Zobrazit / skrýt navigaci