Abap Programátor se znalostí sapu Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Abap Programátor se znalostí sapu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 11.10.2016   Značka: 2-10-218479/DP   ID: 1154149

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti, která hledá spolupracovníky do svých řad.

Vaším úkolem bude:
- Vývoj nových funkcionalit v ABAPu
- Monitorování systémů
- Testování vyvinutého SW
- Poskytování podpory 3 úrovně
- Reportování, analýza dat
* Základní správa modulu SRM

Požadujeme


Kandidát by měl splňovat následující kritéria:

* Zkušenost s programovánív ABAPu alespoň 2 roky
* Alespoň základní znalost jednoho z modulů SAPu, ideálně SRM
* Dobrá znalost AJ pro komunikaci se zahraničními kolegy

Nabízíme


Benefity:
Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí. Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 50000 - 65000 CZK/m
Město: Praha
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Abap Programátor se znalostí sapu Praha


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Technologies
UlicePalladium, Na Poříčí 3a
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaKrálová Lenka
Telefon+ 420 242 456 610

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci