Prodavač v úseku hračky/sport/papír Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Prodavač v úseku hračky/sport/papír. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.1.2017   ID: 1153935

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Vašimi klíčovými úkoly budou atraktivní prezentace sortimentu těchto oddělení, obsluha zákazníků a doplňování zboží. Samozřejmě i další činnosti jako příprava zboží na akci, vystavování zboží podle plánogramu, vratky, odpisy, scanování, kontrola správnosti cen, zkrátka vše, co k obchodu patří.

Požadujeme


Globus nejsou jen potraviny, velkou část prodejní plochy tvoří i nepotravinový sortiment. Část "nonfoodu" tvoří i oddělení sportu/hraček a papíru , které jsou pro naše zákazníky velmi atraktivní. Proto hledáme posilu, která nám pomůže udržovat tyto oddělení ke spokojenosti našich zákazníků.

Hledáme kolegu/kolegyni nejlépe se zkušeností na obdobné pozici. Někoho, kdo bude prodejnu udržovat nejen v čistotě, ale také přehlednou. Řidičský průkaz na vysokozdvih není podmínkou, ale jen výhodou, tuto kvalifikaci Vám umožníme získat u nás.

Nabízíme


- Smlouva na dobu neurčitou a odpovídající mzda
- Sortimentní školení a školení aktivního prodeje - dbáme na Váš rozvoj
- K Vaší mzdě ještě bohatá škála benefitů (13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání, až 25 dní dovolené, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží, závodní stravování..)

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Poznámka


Pojďte do toho s námi. Zašlete nám, prosím, svůj životopis.
Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.
Město: Brno
Klient: Globus ČR, k.s.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Prodavač v úseku hračky/sport/papír Brno


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Globus ČR, k.s.
UliceKostelecká 822/75
MěstoPraha 9 - Čakovice
Jméno pracovníkaIng. Lenka Farugová

Zobrazit / skrýt navigaci