Asistent ve sklářské výrobě – junior Teplice

Region: Ústecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Asistent ve sklářské výrobě – junior. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Teplice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.10.2016   Značka: ZŠ   ID: 1153788

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Tvůj denní chleba?
* optimalizace plynulosti výroby – včetně analýz a controllingu (vstupní náklady, možnosti úspor,…)
* spolupráce při řízení kvality a BOZP
* budeš součástí týmu inovací a trvalého zlepšování výroby, kvality, údržby aj.

Požadujeme


Jsi absolventem technicky zaměřené školy? Kde se vidíš za 3 až 5 let? Napadají tě slova jako zajímavá, různorodá práce u progresivní firmy, která si zakládá na inovacích? Chtěl bys práci, která tě bude i nadále vzdělávat a profesně rozvíjet a kde uplatníš roky strávené drcením angličtiny? Pojď pracovat pro jednoho z nejlepších zaměstnavatelů v regionu!

Jsi pro nás ten pravý?
* hledáme šikovné absolventy VŠ technického zaměření, kteří zvládnou každodenní komunikaci v angličtině (emaily, telefonáty, nárazově služební cesty)
* základním předpokladem toho, že k nám zapadneš, je kladný a zodpovědný přístup k práci a ochota se učit
* není to však procházka růžovým sadem - sklářství je kumšt - tohle je práce pro toho, kdo se v práci rád zahřeje a fascinoval ho odmala táhnoucí se provazec rozžhaveného skla... Však si vzpomeň - Krakonoš a lyžníci, Synové a dcera Jakuba skláře,...

Nabízíme


Na oplátku od nás očekávej:
Od začátku nabízíme našim zaměstnancům smlouvu na dobu neurčitou. V lidech se snažíme najít a následně rozvíjet jejich potenciál. Tak proč si od začátku nevěřit? Pro tuto juniorskou pozici nabízíme nadprůměrné platové ohodnocení 27 000 Kč. To ale není vše. Mimo tvou peněženku naplníme i tvé břicho skrze dotované závodní stravování. Hledáš práci, kterou půjde skloubit s volným časem? Paráda! Pracovní doba 37,5 hodin týdně, 5 týdnů dovolené a k tomu 3 sick days (neboli nepřijdeš do práce a my se tě nebudeme ptát proč). Nepromarni tuto příležitost nastartovat svou kariéru ve sklářské výrobě!
Plat: 27000
Město: Teplice
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Asistent ve sklářské výrobě – junior Teplice


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti PersCom s.r.o.
UliceMírové náměstí 101/25
Město400 01 Ústí nad Labem
Jméno pracovníkaBc. Zuzana Šimonová
Telefon475 210 353
Mobil604 279 029

Zobrazit / skrýt navigaci