Finanční analytik

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Finanční analytik. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12719   ID: 1153767

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte ekonomické vzdělání? Můžete se pyšnit víceletou praxí z pozice Finanční analytik nebo Finanční controller? Orientujete se v procesech výroby a obchodu, projektovém managementu a účetnictví? Jste samostatní, orientovaní na výsledek a komunikačně zdatní?

Nabízíme Vám zajímavou pracovní příležitost pro ryze českou obchodně-výrobní společnost. Hledáte-li novou pracovní výzvu, na nic nečekejte a ucházejte se o pozici:

FINANČNÍ ANALYTIK (OD 45.000,-Kč)

* aktivní účast na realizaci firemních projektů
* nastavování nových metodik pro kalkulace
* analýza účetnictví a finančních výsledků společnosti
* operativní plánování a jeho následné hodnocení
* zpracování rozpočtů a provádění analýz
* podpora a poradenství ostatním oddělením

Požadujeme


* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
* zkušenosti s plánováním, řízením projektů a jejich kalkulací
* praxi v oblasti vykazování ekonomických operací
* prezentační dovednosti a systematický přístup k práci
* znalosti účetních principů VÝHODOU

Nabízíme


* příjemné prostředí a kolektiv profesionálů
* odpovídající finanční ohodnocení
* služební notebook a telefon
* příspěvek na stravování
* možnost dále se vzdělávat

* místo pracoviště: kraj Vysočina

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky. ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese www.acjobs.cz/registrace.php, kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 45.000,- Kč až 0,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Finanční analytik


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaIng. Kateřina Drábková
Telefon00420775787068
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci