Prodavač v úseku ryby-sýry Pardubice, Chotíkov u Plzně

Region: Pardubický, Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Prodavač v úseku ryby-sýry. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   ID: 1153126

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Veškerá péče o lahůdkářské pulty a aktivní prodej našeho sortimentu ryb a sýrů. Dodržování hygienických norem a systému HACCP. Samozřejmostí pro Vás bude profesionální obsluha našich zákazníků, znalost sortimentu, prozákaznický přístup. Budete mít na paměti, že odbornost a úsměv jsou silné zbraně. :-)

Požadujeme


Plné pulty. Nekompromisní čistota. Odbornost a úsměv. Umění doporučit zákazníkům něco navíc. Je Vám to blízké? Pak neváhejte a pojďte do toho s námi.

Hledáme prodavače se smyslem pro obchod, kteří ochotně pomůžou zákazníkům při výběru a doporučí třeba i něco navíc.

Nabízíme


- Smlouva na dobu neurčitou a odpovídající mzda- Sortimentní školení a školení aktivního prodeje – dbáme na Váš rozvoj- K Vaší mzdě širokou škálu benefitů (13. mzda, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání, až 25 dní dovolené, zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží, závodní stravování..)

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Poznámka


Máte zkušenosti z prodeje nebo jste v tomto oboru vyučení a chcete se s chutí pustit do práce? Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.Těšíme se na spolupráci s vámi.
Město: Pardubice, Chotíkov u Plzně
Klient: Globus ČR, k.s.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Prodavač v úseku ryby-sýry Pardubice, Chotíkov u Plzně


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Globus ČR, k.s.
UliceKostelecká 822/75
MěstoPraha 9 - Čakovice
Jméno pracovníkaIng. Lenka Farugová

Zobrazit / skrýt navigaci