.net programátor

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici .net programátor. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12711   ID: 1153095

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jsi absolventem vysoké nebo střední školy a máš zkušenosti s programováním v .NET? Jsi proaktivní a hledáš zaměstnání, kde naplno uplatníš svůj potenciál? Chceš se podílet na vývoji e-shopů mnoha prestižních společností? Máš jedinečnou příležitost!
Společnost zabývající se tvorbou internetových obchodů ti nabízí volné místo na pozici:

.NET PROGRAMÁTOR

* vývoj webových aplikací v .NET
* podílení se na vývoji, designu a úpravách e-shopů
* řešení problémů ke spokojenosti zákazníka
* spolupráce napříč celou společností
* tvorba vlastních návrhů

Požadujeme


* SŠ nebo VŠ vzdělání
* praxi na podobné pozici
* znalost problematiky IT - .NET, C#, SQL apod.
* anglický jazyk na pasivní úrovni
* výborné logické a analytické myšlení

Nabízíme


* motivující finanční ohodnocení
* přátelský kolektiv
* výhodný mobilní tarif
* občerstvení na pracovišti
* pružnou pracovní dobu

* místo výkonu práce: okres Trutnov

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 25.000,- Kč až 50.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici .net programátor


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, s.r.o.
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaBlanka Kovandová
Telefon00420778434005
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci