Vývojář webových aplikací

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vývojář webových aplikací. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12712   ID: 1153094

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte dokončené vysokoškolské vzdělání, nemáte praxi a přesto víte, co znamená: .NET, C#, SQL, HTML a jiné? Jste aktivní, komunikativní osobnost, která má dobré tvůrčí schopnosti a rychle se učí novým věcem? Chcete pracovat v přátelském kolektivu, kde Vám nebude nikdo házet klacky pod nohy? Pak už stačí jen jediné! Zaslat svůj životopis na níže uvedený kontakt!
Společnost zabývající se tvorbou e-shopů Vás příjme do svého kolektivu:

VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ

* vývoj webových aplikací v .NET
* podílení se na vývoji, designu a úpravách e-shopů
* řešení problémů ke spokojenosti zákazníka
* spolupráce napříč celou společností
* tvorba vlastních návrhů

Požadujeme


* VŠ vzdělání, ideálně IT zaměření
* orientaci v programování .NET a C#
* znalost jazyka SQL
* anglický jazyk na pasivní úrovni
* komunikativnost, flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme


* zajímavé finanční ohodnocení
* výhodný mobilní tarif
* příspěvek na vzdělávání dle vlastního výběru
* moderní a přátelské pracovní prostředí
* možnost okamžitého nástupu

* místo výkonu práce: okres Trutnov

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 25.000,- Kč až 50.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Vývojář webových aplikací


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, s.r.o.
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaBlanka Kovandová
Telefon00420778434005
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci