Vývojový konstruktér

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vývojový konstruktér. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12690   ID: 1152868

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Vystudovali jste vysokou školu technického zaměření a máte zkušenosti s konstrukcí v oblasti strojírenského vývoje? Jste technicky zdatní, rádi vymýšlíte nová technická řešení a domluvíte se anglicky? Láká Vás práce na pozici VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR v úspěšné mezinárodní společnosti v jižní části Jihomoravského kraje? Pak hledáme právě Vás!

Prosperující mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici:


VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR (40-53.000,- Kč)

* Vývoj nových strojů a zařízení
* Tvorba konstrukční dokumentace
* Navrhování optimálních řešení
* Práce na nových projektech
* Tvůrčí práce v 3D programech
* Denní komunikace v angličtině

Požadujeme


* Vysokoškolské vzdělání strojního zaměření
* Víceletá praxe na pozici konstruktéra (min. 2 roky)
* Zkušenosti v oblasti vývoje ve strojírenství
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
* Kreativita, technická zdatnost, týmový duch

Nabízíme


* Zázemí silné mezinárodní společnosti
* Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
* Firemní akce, závodní stravování
* Flexibilní pracovní doba
* Smlouva na dobu neurčitou
* Místo výkonu práce: jižní část Jihomoravského kraje

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 40.000,- Kč až 53.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Vývojový konstruktér


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Marcela Kudláčová
Telefon00420775474384
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci