Programátor automatizace

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Programátor automatizace. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 6.10.2016   Značka: 16-30-217909/DP   ID: 1152810

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


- návrh, nastavování, retrofit a diagnostika průmyslových robotů, manipulátorů, periferních zařízení a výrobních systémů (HW i SW)
- komunikace s ostatními závody v rámci společnosti
- podpora zavádění nových výrobků

Požadujeme


- VŠ vzdělání (min.Bc.)- obor strojní nebo elektro se specializací na mechatroniku a automatizaci
- znalost programování PLC,C++výhodou
- znalost AJ (min.základy, ideálně komunikativní úroveň)
- ochota cestovat do zahraničí na stáže

Nabízíme


Benefity:
- smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené
- celodenní stravování za dotovanou cenu
- jazykové vzdělávání a další

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 30000 - 40000 CZK/m
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Programátor automatizace


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Brno
UliceBenešova 14/16
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaValná Lenka
Telefon+ 420 542 424 511

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci