Konstruktér s AJ

Region: Jihočeský, Vysočina, Jihomoravský, Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Konstruktér s AJ. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12678   ID: 1152636

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte vzdělání technického směru a orientujete se výborně ve výkresové a technické dokumentaci? Ovládáte anglický jazyk a rád pracujete v týmu? Máte praxi ze strojírenské výroby a pracujete se softwarem SolidWorks? Hledáte práci na pozici KONSTRUKTÉRA S AJ na Vysočině? Pak už nečekejte a zašlete mi Váš životopis!

Společnost zaměřující se na zakázkovou výrobu hledá kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR S AJ (34-45.000,- Kč)

* Vytváření dokumentace a podkladů pro výrobu
* Práce s technickou a výkresovou dokumentací
* Návrhy nových technických řešení
* Práce v softwaru 3D SolidWorks
* Zodpovědnost za náhradní výrobní díly

Požadujeme


* SŠ/VŠ technického zaměření
* Praxe v oboru podmínkou
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Znalost softwaru SolidWorks vítána
* Technické myšlení, samostatnost

Nabízíme


* Zázemí stabilní společnosti
* Stravenky
* Notebook k soukromým účelům
* Firemní akce
* Výuka anglického jazyka

* Místo výkonu práce: Vysočina

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 34.000,- Kč až 45.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Konstruktér s AJ


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Jana Bartoňová
Telefon00420777498776
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci