Pracovník v konstrukci

Region: Jihočeský, Vysočina, Jihomoravský, Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Pracovník v konstrukci. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12677   ID: 1152635

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste týmový hráč a máte praxi v oblasti konstruování? Dokážete se domluvit anglicky a hledáte novou výzvu? Baví vás práce s výkresovou dokumentací a ovládáte 2D/3D konstrukční program? Rád byste pracoval na pozici PRACOVNÍK V KONSTRUKCI na Vysočině? Pak už neváhejte a pošlete nám Váš životopis!

Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

PRACOVNÍK V KONSTRUKCI (27-35.000,- Kč)

* Vytváření a aktualizace výkresové dokumentace
* Návrh nových řešení ve výrobě
* Účast na nových projektech
* Technická podpora pro výrobu
* Spolupráce s výrobou a dodavateli

Požadujeme


* SŠ/VŠ v oboru strojírenství
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
* Praxi v konstruování velkou výhodou
* Znalost práce s výkresovou dokumentací nutná
* Kreativitu, technické myšlení

Nabízíme


* Práci v příjemném kolektivu
* Příspěvek na stravování
* Firemní akce
* Výuka angličtiny
* Mobil a notebook k soukromým účelům

* Místo výkonu práce: Vysočina

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 27.000,- Kč až 35.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Pracovník v konstrukci


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Jana Bartoňová
Telefon00420777498776
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci