Montážní pracovník pro muže/ženy 8h směny ! Pardubice

Region: Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Montážní pracovník pro muže/ženy 8h směny !. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Pardubice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.1.2017   ID: 1152465

Přijmeme 4 šikovné operátory/ky do firmy zabývající se automobilovým průmyslem v Pardubicích.

Náplň práce: výroba přesných mechanických dílů do převodovek, jednoduchá práce ve stoje.
Pracovní doba: 8h směny : 2 směny (ranní, odpolední) a nebo 3 směny ( ranní, odpolední, noční)) víkendy volné
Nástup: IHNED
Místo: Pardubice
Finanční ohodnocení: 16 000,-Kč v čistém!

Požadujeme

Požadujeme: zkušenosti s prací ve výrobě a spolehlivé dlouhodobé zaměstnance

Nabízíme

Benefity: Dlouhodobá práce na HPP, Možnost zadarmo ubytování a doprava do práce nebo 3000,-kč příspěvek na vlastní bydlení, týdenní zálohy, přesčasy

Poznámka

Posílejte své životopisy na email: zaslat email a domluvte si osobní pohovor u nás v Pardubické kanceláři: 773 741 831
Plat: 16000
Město: Pardubice

Doporučte pracovní pozici Montážní pracovník pro muže/ženy 8h směny ! Pardubice

Kontakt

Název společnosti Jobs 4 Joy SE
UliceRohanské nábřeží 657/7
Město186 00 Praha 8
Jméno pracovníkaZuzana Renčová
Telefon773 741 831