Příjemná práce za lákavou mzdu ve Šlapanicích

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Příjemná práce za lákavou mzdu ve Šlapanicích. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 4.10.2016   Značka: MP 7975   ID: 1152304

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Náplní práce je obrábění na CNC soustruhu nebo CNC fréze, programování, sestavení nástrojů a materiálů, určení parametrů řezu, práce s měřidly.

Požadujeme


Požadujeme zkušenosti s obsluhou a programováním CNC frézy nebo soustruhu, orientaci v normách a v technických podkladech pro obrábění. Taktéž vyžadujeme docházku na 3-směnný provoz.

Nabízíme


Nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení spolu s bohatými benefity (bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce). Kvalitní zaškolení a možnost dalšího rozvoje a kariérního růstu.
Těšíme se na Vaše životopisy, které nám můžete zaslat na adresu: zaslat email, odpovědním formulářem. Nebo zavolat na telefonní číslo 226254964 či se rovnou zastavit na naší pobočce: Orlí 3,Brno.
 
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Příjemná práce za lákavou mzdu ve Šlapanicích


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaŠtěpánka Dvořáková
Telefon+420 601 322 946

Zobrazit / skrýt navigaci