Originální prostředí,super kolektiv,nenáročná práce

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Originální prostředí,super kolektiv,nenáročná práce. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 1.10.2016   Značka: MP 7936   ID: 1151788

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Náplní práce je kompletace velkých členěných oken. Nemusíte se bát, nemanipulujete s ničím těžkým, a proto je práce vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Práce je zajímavá a rozmanitá, vždy máte na starost jednu část montáže a rozhodně nestojíte někde u pásu.

Požadujeme


Praxe není vyžadována, samozřejmě se Vám od nás dostane pečlivého zaškolení. Avšak vyžadujeme logické uvažování a představivost, které se Vám bude hodit pro dodržování postupu montáží. 

Nabízíme


A co Vám nabídneme - to, co v dnešní době na trhu práce v tomto oboru chybí, je tak žádaný 1-směnný provoz. Proto jsme uzpůsobili pracovní dobu na PO-PÁ od 7:00 do 17:30. Pokud máte zájem, můžete pracovat i soboty (6:30-14:30), ale do těch Vás rozhodně nikdo nutit nebude. Nabízíme Vám práci na HPP za 100,-Kč/hod a k tomu samozřejmě stravenky. Nikdo Vám tu nehlídá pauzy, což je pro kuřáky milá zpráva :)
Kontaktovat nás můžete e-mailem na: zaslat email, odpovědním formulářem, zavolat na: 226254968 či se s životopisem zastavit přímo na pobočce: Sokolovská 38, Praha.
Těšíme se na spolupráci!
 
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Originální prostředí,super kolektiv,nenáročná práce


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaŠtěpánka Dvořáková
Telefon+420 601 322 946

Zobrazit / skrýt navigaci