Operátor výroby Březová

Region: Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor výroby. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 1.10.2016   Značka: 10-19-217343/DP   ID: 1151759

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Hledáte zaměstnání na Zlínsku, kde fungují svozové autobusy? Navíc máte dotované stravování a k tomu 5 týdnů dovolené za rok? Pokud se nebojíte práce ve třísměnném provozu a hledáte stabilní zaměstnání, tak hledáme právě Vás!

- práce ve třísměnném provozu
- kontrola kvality výrobků
- dodržování technologických postupů
- manipulace s výrobky
- spolupráce s ostatními kolegy na směně
- práce vhodná pro muže i ženy

Požadujeme


- manuální zručnost
- spolehlivost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- zkušenost s prací ve výrobě výhodou ne však podmínkou - probíhá zaučení

Nabízíme


Benefity:
- svozové autobusy
- dotované stravování
- 5 týdnů dovolené za rok
- zázemí společnosti, která má ve svém regionu jméno a tradici

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=brigady-docasna-prideleni


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 17000 - 18000 CZK/m
Město: Březová
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Operátor výroby Březová


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Zlín
UliceTřída Tomáše Bati 1545
Město760 01 Zlín
Jméno pracovníkaBeránková Daniela
Telefon+ 420 573 902 930

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika

Zobrazit / skrýt navigaci