Vedoucí na HR oddělení Třebíč

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vedoucí na HR oddělení. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Třebíč můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 1.10.2016   Značka: 6-12-217346/DP   ID: 1151754

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenosti z pozice vedoucího či seniora v rámci HR či zákaznického servisu? Bez problému komunikujete německy a zvládnete se domluvit i anglicky? Jste rozhodná a organizačně schopná osoba, která se nebojí větší porce administrativy? Pak jste pro nás ideální kandidát!


Vaší náplní práce bude:
- vedení týmu HR asistentů
- komunikace s mateřskou centrálou
- správa a dohled nad interními HR procesy
- administrativa, reporting nadřízené

Požadujeme


- min. maturita
- pokročilá znalost NJ (maily, telefonáty na denní bázi s rodilými mluvčími) a středně pokročilá AJ (porady, interní komunikace)
- zkušenosti s vedením z pozice vedoucího, seniora apod.
- praxe např. jako HR vedoucí, vedoucí zákaznického servisu
- komunikativnost, aktivní přístup, týmový hráč, stresuodolnost, rozhodnost

Nabízíme


Benefity:
- finanční ohodnocení dle praxe, znalostí
- finanční bonusy kvartálně a ročně
- dovolená navíc
- možné cestování do zahraničí
- osobní rozvoj
- jazykové kurzy
- příjemný kolektiv
- a další

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v německém / anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
Město: Třebíč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Vedoucí na HR oddělení Třebíč


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Jihlava
UlicePalackého 18
Město586 01 Jihlava
Jméno pracovníkaŠtěpničková Petra
Telefon+ 420 567 588 911

Zařazeno v oborech:

Služby
Administrativa

Zobrazit / skrýt navigaci