Vývojový pracovník - strojař

Region: Pardubický, Olomoucký, Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vývojový pracovník - strojař. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 5904   ID: 1151498

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenosti s obráběním, VŠ vzdělání strojírenského zaměření a aktivní komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Chcete pracovat pro společnost, která je špičkou ve svém oboru? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Mezinárodní společnost zabývající se vývojem nových výrobků pro strojírenský průmysl hledá do svých řad nového kolegu na pozici:

VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK - STROJAŘ (25–30.000Kč)

* výzkum a vývoj nových výrobků určených pro obrábění
* spolupráce s technology při stanovování nových technologických postupů
* spolupráce s konstrukčním oddělením
* vzorové testování nových výrobků
* navrhování změn a úprav

Požadujeme


* VŠ vzdělání v oboru strojírenství, ideálně se zaměřením na obrábění
* komunikativní úroveň anglického jazyka podmínkou
* praktické zkušenosti s obráběním výhodou
* znalost práce s technickou dokumentací
* zkušenost s vedením projektů

Nabízíme


* motivující ohodnocení s dalšími bonusy ke mzdě
* zázemí stabilní mezinárodní výrobní společnosti
* práci na významných projektech
* zaškolení na danou pozici
* možnost odborného růstu

* místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 25.000,- Kč až 30.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Vývojový pracovník - strojař


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Gabriela Bezděková
Telefon00420775787340
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci