Ponuka bez akéhokoľvek poplatku agentuře! Skladníci do Holandska

Region: Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Ponuka bez akéhokoľvek poplatku agentuře! Skladníci do Holandska. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.1.2017   ID: 1151362

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň

Náplň práce:

- sklad s ovocím, zeleninou, potravinami, nápojmi

Filling - vykladnie tovaru na príslušné miesto
Picking - vyskladňovanie tovaru podľa objednávky od zákazníka

Požadujeme

- zamestnávateľ preferuje kandidátov od 18-21 rokov. Vieme umiestniť aj páry, v ktorých je jeden z dvojice starší ako 21 rokov.
- angličtina - mierne pokročilá - komunikatívna
- ochota pracovať v Holandsku minimálne 6 mesiacov
- zodpovednosť

Nabízíme

Hľadáme šikovných skladníkov od 18-21 rokov s mierne pokročilou angličtinou.

Nástup: 16.01.2017, ďalšie nástupy dohodou

Mzda: 1156 - 1348 brutto/ podľa holandskej legislatívy - podľa veku +
príplatky od 35 - 100%

Samotného zamestnávateľa ako aj sklad sme navštívili v septembri 2016, aby sme sa mohli presvedčiť o spokojnosti našich kandidátov.

Prečo práve táto ponuka?
- dlhodobá práca
- zvýšenie mzdy po 13 týždňoch
- možnosť kariérneho postupu
- BEZ POPLATKU AGENTÚRE
- vynikajúca starostlivosť zamestnávateľa

Poznámka

Pomôžeme Vám s vybavením Vašej žiadosti o prácu, s úradmi i s dopravou do Holandska.
Plat: 1156 - 1348 brutto/ podľa holandskej legislatívy - podľa vek
Město: Holandsko
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Ponuka bez akéhokoľvek poplatku agentuře! Skladníci do Holandska

Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt

Název společnosti Universal Consulting s.r.o.
UliceŠtúrovo námestie 18
MěstoTrenčín
Jméno pracovníkainfo@universalconsulting.sk
Telefon00421327440174
Mobil00421903250669

Zobrazit / skrýt navigaci