Skladníci do Nizozemska - práce bez poplatku agentuře. Holandsko

Region: Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Skladníci do Nizozemska - práce bez poplatku agentuře.. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.5.2017   ID: 1151362

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň

Náplň práce:

- sklad s ovocím, zeleninou, potravinami, nápojmi

Filling - vykladnie tovaru na príslušné miesto
Picking - vyskladňovanie tovaru podľa objednávky od zákazníka

Požadujeme

- zamestnávateľ preferuje kandidátov od 18-21 rokov. Vieme umiestniť aj páry, v ktorých je jeden z dvojice starší ako 21 rokov.
- angličtina - mierne pokročilá - komunikatívna
- ochota pracovať v Holandsku minimálne 6 mesiacov
- zodpovednosť

Nabízíme

Hľadáme šikovných skladníkov od 18-21 rokov s mierne pokročilou angličtinou.

Nástup: Dohodou

Mzda: 1156 - 1348 brutto/ podľa holandskej legislatívy - podľa veku +
príplatky od 35 - 100%

Samotného zamestnávateľa ako aj sklad sme navštívili v septembri 2016, aby sme sa mohli presvedčiť o spokojnosti našich kandidátov.

Prečo práve táto ponuka?

- BEZ AKÉHOKOĽVEK POPLATKU AGENTÚRE
- vynikajúci prístup zamestnávateľa, ktorý chce, aby boli jeho zamestnanci spokojní a ostali pre neho pracovať čo najdlhšie.
- zvýšenie mzdy po 13 - tich týždňoch
- dlhodobá práca
- príjemná atmosféra na pracovisku
- týždenná mzda
- možnosť kariérneho postupu
- minimálne vstupné náklady (cesta do Holandska + vreckové)
- ubytovanie aj doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom
- vynikajúca poloha - Rotterdam aj Utrecht patria medzi najväčšie metropoly Holandska

Poznámka

Pomôžeme Vám s vybavením Vašej žiadosti o prácu, s úradmi i s dopravou do Holandska.
Plat: 1156 - 1348 brutto/ podľa holandskej legislatívy - podľa vek
Město: Holandsko
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Skladníci do Nizozemska - práce bez poplatku agentuře. Holandsko

Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt

Název společnosti Universal Consulting s.r.o.
UliceŠtúrovo námestie 18
MěstoTrenčín
Jméno pracovníkainfo@universalconsulting.sk
Telefon00421327440174
Mobil00421903250669

Zobrazit / skrýt navigaci