Mzdová účetní - personalista Praha 8

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Mzdová účetní - personalista. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 25.10.2016   Značka: GECO - Mz/Per   ID: 1151268

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


zpracování mzdové a personální agendy včetně kontroly docházky v plném rozsahu pro cca 350 zaměstnanců maloobchodních prodejen.

Požadujeme


SŠ vzdělání, praxi minimálně 5 let na obdobné pozici, odborné znalosti z oblasti zpracování mezd a personalistiky, výbornou znalost práce na PC (Excel na vyšší úrovni, SAP výhodou), dobré analytické schopnosti, samostatnost, flexibilitu, bezúhonnost.
Nástup možný ihned.

Nabízíme


zázemí významné společnosti, místo výkonu práce Praha 8, odpovídající finanční ohodnocení, zajímavé firemní benefity, příspěvek na penzijní připojištění, Cafeteria.

Poznámka


GECO a.s. je velká obchodní společnost, která v současné době provozuje 10 velkoobchodních poboček a 265 maloobchodních prodejen, umístěných v hypermarketech po celé ČR.

Vyhlašujeme výběrové řízení na pracovní pozici mzdová účetní - personalistka na HPP.

Pokud máte zájem účastnit se výběrového řízení, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu GECO, a.s., Pod Čimickým hájem 190/11, Praha 8, 181 00 zn. Mzdová účetní - personalistka nebo e-mailem prostřednictvím tlačítka "odpovědět". Odpovíme pouze vybraným uchazečům, ostatní CV budou po ukončení výběrového řízení skartována.
Plat: 36.000,-
Město: Praha 8
Klient: GECO, a.s. Pod Čimickým hájem 190/11, Praha 8
Termín uzávěrky: 31.10.2016
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Mzdová účetní - personalista Praha 8


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti GECO, a.s.
UlicePod Čimickým hájem 190/11
Město180 00 Praha 8

Zobrazit / skrýt navigaci