Pracovník ruční montáže

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Pracovník ruční montáže. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   Značka: 1148590948   ID: 1151120

Požadujeme

Job Description
Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáty na pozici pracovník montáže.

Náplň práce:
- sestavování výfukových sestav do náklaďáků
- manuální práce
- práce ve 3 směnném provozu
- místo práce - Hustopeče

Požadujeme:
- manuální zručnost
- dobrá fyzická kondice
- chuť pracovat

Nabízíme:
- stabilní zaměstnavatel
- výkonnostní bonusy, proplacené přesčasy
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění a další příspěvkyhttps://www.randstad.cz/uchazeci-najit-praci-job/110-pracovnik-montaze0

Doporučte pracovní pozici Pracovník ruční montáže

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o.
UliceJungmannova 15
Město110 00 Praha 1
Telefon+420 222 210 013