Manažer analytických laboratoří

Region: Liberecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Manažer analytických laboratoří. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12613   ID: 1151025

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte chemické vzdělání a dobrou angličtinu? Jste samostatní a organizačně schopní? Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků?

Jestli se poohlížíte po zajímavé pracovní příležitosti, tak už nemusíte – my ji pro Vás máme! Mezinárodní společnost provozující moderní analytické laboratoře hledá do svého týmu zkušeného kolegu/kolegyni na pozici:

MANAŽER ANALYTICKÝCH LABORATOŘÍ (OD 35.000,-Kč)

* koordinace činnosti pracovníků na 4 pobočkách
* udržování dobrých vztahů sestávajícími zákazníky
* příprava a koordinace svěřených projektů
* odborná a technická podpora podřízeným i klientům
* úzká spolupráce s obchodním oddělením

Požadujeme


* vzdělání v oblasti chemie
* praxi s obchodní činností, příp. klientským servisem
* znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
* zkušenosti s řízením týmu pracovníků min. 2 roky
* řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Nabízíme


* moderní prostředí mezinárodní společnosti
* pružnou pracovní dobu
* služební vůz, notebook a mobil
* 5 týdnů dovolené
* zaměstnanecké slevy

* místo pracoviště: Liberecký kraj

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky. ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese www.acjobs.cz/registrace.php, kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 35.000,- Kč až 0,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Manažer analytických laboratoří


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaIng. Kateřina Drábková
Telefon00420775787068
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci