Projektový manažer stavby malých elektráren s NJ Jihlava

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Projektový manažer stavby malých elektráren s NJ. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Jihlava můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 27.9.2016   Značka: 6-30-216977/DP   ID: 1150878

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Rozumíte elektru? Slyšeli jste někdy o kogeneraci? Že ano? Tak co takhle jít k nám a pomoci se stavbou moderních malých elektráren? Pojďte pod křídla stabilní české společnosti, která hraje prim na poli kogenerační energetiky!

Náplń práce:
- Úzká spolupráce s dodavateli napříč všemi fázemi daného projektu
- Zodpovědnost za realizaci projektů
- Spolupráce na tvorbě zákaznických nabídek
- Rozvržení pracovních harmonogramů
- Koordinace realizačního týmu

Požadujeme


- Min. SŠ, ideálně v oblasti elektro
- NJ pro běžnou komunikaci (naprosto ideálně B1-B2), AJ výhodou
- Znalost sady MS Office
- Ochota cestovat (převážně DE)
- ŘP sk. B

Nabízíme


Benefity:
Za náročnou práci budete náležitě odměněni, a to jak finančně, tak i celou škálou zajímavých benefitů:

Možnost HOMEOFFICE! Odměny na projektech, notebook, mobil, další dny dovolené, sick days, stravenky, jazykové vzdělávání, různé firemní akce, pružná pracovní doba atd.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
Město: Jihlava
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Projektový manažer stavby malých elektráren s NJ Jihlava


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Jihlava
UlicePalackého 18
Město586 01 Jihlava
Jméno pracovníkaVejvoda Jan
Telefon+ 420 567 588 911

Zobrazit / skrýt navigaci