Brigáda - Operátor v call centru

Region: Jihočeský, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Brigáda - Operátor v call centru. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě České Budějovice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.1.2017   ID: 1150604

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Náplň práce:
Náplní práce je komunikace s klienty prostřednictvím telefonu, péče o stávající zákazníky, doprodej služeb zákazníkům, domlouvání schůzek, evidence dat v databázi.

Požadujeme

Požadujeme:
Požadujeme odpracovat alespoň 20 hodin týdně. Dále požadujeme dobré komunikační schopnosti, základní znalost práce na PC, pozitivní a optimistický přístup k práci, chuť učit se nové věci.
Věk 18 let +.

Nabízíme

Ještě nemáte od září práci? Pojďte rychle k nám!
Přijmeme pracovníky na hlavní pracovní poměr i na brigádu do call centra ATODA v Českých Budějovicích, Táboře a Příbrami.

Práce je vhodná i pro absolventy (18 let+), ženy na mateřské dovolené, důchodce či OZP.
Novinkou je nyní na našem pracovišti jídlo a pití pro zaměstnance zdarma v rámci bonusových programů.
Pracovní prostředí je přes léto klimatizováno, v zimě vytápěno.
V případě zájmu o práci volejte: 380900122 nebo pošlete životopis na zaslat email a my se Vám ozveme.
Přijďte se k nám podívat - těšíme se na Vás!
www.atoda.cz

Poznámka

Připojte se na naše nové Facebookové stránky ATODY a sledujte naše aktuální nabídky a akce:
Město: České Budějovice, Tábor, Příbram

Doporučte pracovní pozici Brigáda - Operátor v call centru

Kontakt

Název společnosti ATODA Telemarketing, spol. s r.o
UliceČechova 164/1
Město370 01 České Budějovice
Telefon380 900 122